31 sierpnia wójt gminy Wieprz Małgorzata Chrapek wręczyła dyplomy stypendystom za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2022/2023.
Wśród wyróżnionych uczniów naszej szkoły znalazły się:
Ewelina Płonka (klasa VI)
Agata Żwawa (klasa VIII)
Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.





